Opinie rodziców

Home Opinie rodziców
Blank Image

Jestem mamą Hani rocznej dziewczynki z roszczepem kręgosłupa.Razem z córeczką byłyśmy na turnusie rehabilitacyjnym w Medica Baby .Z całego serca chciałam podziękować za tak WIELKIE SERCE, zaangażowanie jakie włożyłyście każdego dnia.Dziękuję za ciepło jakie od Was otrzymałyśmy, fachowe doświadczenie i porady w codziennej rehabilitacji w domu. Polecam wszystkim to przepiękne i kolorowe miejsce.Ściskamy i całujemy mocno dziękując za tak wielkie efekty jakie zostały po 5dniach ciężkiej pracy ????????

Edya Mega

Blank Image

Szczerze polecam nawiązanie współpracy z Paniami z MedicaBaby. Rehabilitacja syna trwa juz ponad 7 lat. Efekty są znakomite. Panie sa fachowe i sympatyczne. Polecam i pozdrawiam caly zespół oby tak dalej.

Ela Piekarska

Blank Image

Trafiłysmy z córeczka do Medica baby z polecenia i już po pierwszej wizycie wiedziałam , że nie bez powodu ludzie polecają to miejsce. Sama jestem sportowcem , wiec znam wartości rehabilitacji i wszystkiego co z nią związane, ale rehabilitacja dzieci to czysta magia. Nie sądziłam, że można namówić roczne dziecko do ćwiczeń...ani tym bardziej sprawić , żeby po roku rehabilitacji samo lubiło to robić w domu profilaktycznie. Pani Ela to profesjonalistka przez wielkie P, rzetelny fachowiec , a przy tym z takim ciepłym podejściem do dziecka.

Anna Kuncewicz

Blank Image

Ekspert w swojej dyscyplinie. Osoba z niebywałą fachową wiedzą i umiejętnościami. Naszą Julię z zespołem Downa Pani Ela wzięła pod opiekę gdy mała miała 6 miesięcy. Z tygodnia na tydzień widzieliśmy pozytywne efekty pracy Pani Eli. Dziś Julia ma 7 lat i pod od względem rozwoju fizycznego przewyższa swoich zdrowych rówieśników. Dzięki wiedzy, fachowości i umiejętności oraz podejściu do naszego dziecka i do nas samych (a byliśmy wtedy w trudnej sytuacji psychicznej) udało się osiągnąć osiągnąć rezultaty o których nawet nie marzyliśmy.

Tomasz Przybylski

Blank Image

Bardzo polecam rehabilitację u terapeutów z MedicaBaby, super fachowość, dokładność, dobre serce i przemiła atmosfera.... Dziękuję za pomoc!!!

Agata mama Frania

Blank Image

Do Pani doktor trafiliśmy zaniepokojeni lekką asymetrią córki oraz jako początkujący rodzice w poszukiwaniu porad tzw pielęgnacyjnych. Podczas pierwszej wizyty Pani doktor zdiagnozowała dodatkowo niewielkie napięcie mięśniowe (widoczne szczególnie w rączkach). Rehabilitację rozpoczęliśmy w wieku około 2 m-cy. Na początku wizyty odbywały się raz na dwa tygodnie, później już tylko kontrolnie raz na miesiąc. Pani doktor otoczyła córkę fachową pomocą. Nigdy nie mieliśmy poczucia straconego czasu. Amelka po każdej wizycie robiła duże postępy. Dzięki Pani doktor mieliśmy pewność że córka prawidłowo się rozwija i jeśli tylko będzie nas coś niepokoić zawsze możemy liczyć na pomoc. Obecnie w związku z tym, że Amelka zaczęła chodzić (ok 10 miesiąca), czekamy jeszcze na potwierdzenie czy potrzebna będzie wizyta kontrolna. Polecam Dr Elę ze względu na profesjonalizm, cierpliwość oraz fantastyczne podejście do dzieci i rodziców.

Aneta – mama Amelki

Blank Image

Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji córeczki. Zaczęłyśmy przychodzić w wieku 8 miesięcy. Córeczka zaczęła ładnie raczkować i przyjmować właściwą pozycję siedzącą. Pomogła jej nakierować się na wstawanie. Obecnie skończyła 11 miesięcy , sama szybko wstaje, biega na czworaka, próbuje się wspinać i stawia pierwsze kroki. Pani Elżbieta indywidualnie podchodzi do każdego dziecka, jest sympatyczna, cierpliwa i ma dużą wiedzę. Miejsce rehabilitacji jest czyste i dostosowane do potrzeb dziecka i rodzica. Serdecznie dziękujemy za pomoc 🙂

Agata, mama Kamilki

Blank Image

Gorąco polecam, chodziłam z córką od 7 miesiąca do momentu kiedy córka zaczęła chodzić. Pani Elżbieta zwróciła uwagę na kilka istotnych rzeczy, na które żaden lekarz nie zwrócił uwagi. Dzięki ćwiczeniom udało się wszystko wyprowadzić na prostą:) Pani Elżbieta jest bardzo kontaktową osobą, która ma świetne podejście do dzieci. Ćwiczenia to była przyjemność:)

Maria mama Marceli

Blank Image

U Oskara zostało zdiagnozowane obniżone napięcie mięśniowe oraz asymetria ułożeniowa. Pani Ela była trzecią rehabilitantką do której trafiliśmy i pierwszą, której profesjonalna terapia niemal od razu zaczęła przynosić efekty. Ela prowadziła nas za rękę przez kolejne etapy rozwoju, aż do raczkowania, zawsze rzetelnie i wyczerpująco informując o aktualnym stanie synka i udzielając bezcennych porad na temat codziennej opieki i ćwiczeń domowych. Nie wspomnę już o dobrym kontakcie jaki Pani doktor nawiązała z Oskarkiem. Wszystkie ćwiczenia wykonywał posłusznie i bez cienia sprzeciwu, był przy tym spokojny, podczas, gdy wcześniej zaczynał płakać na sam widok rehabilitantki. Dzisiaj Oskar ma już 11 miesięcy, jest niezwykle energiczny i ładnie się rozwija. Czeka nas jeszcze kontrolna wizyta po tym jak zacznie chodzić (co, mamy nadzieję, nastąpi już niedługo). Dziękujemy bardzo za okazaną pomoc 🙂

Agnieszka, mama Oskarka

Blank Image

Trafiłam do Pani doktor z 2, 5 letnią córcią Nataszką. Dziecko z powodu niewłaściwego nawyku chodzenia - na palach - mało przykurcze. Od 2 roku życia była rehabilitowana przez inną osobę ale nie przynosiło to żadnego efektu. Córcia niechętnie wykonywała zalecone ćwiczenia. Zdecydowałam się na zmianę rehabilitantki i to był strzał w dziesiątkę. U Pani Eli byłyśmy 5 razy. Córcia od razu złapała kontakt z Panią doktor. Wykonywane ćwiczenia nie były przykrym obowiązkiem ale cudowną zabawą, która nie dość że przyniosła efekt w postaci wyeliminowana przykurczów ale również przyczyniła się do ogólnego rozwoju dziecka. Jest najbardziej rozwiniętym pod względem ruchowym przedszkolakiem :). Z ogromną ochotą i pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim rodzicom mającym problem ze swoimi pociechami zajęcia z Panią doktor. CUDOWNY LEKARZ zaangażowany sercem w pracę z każdym pacjentem 🙂

Agnieszka Dziewulska

Blank Image

Od mojego spotkania z Elą minął już prawie rok. Mój syn Maksiu urodził się z obniżonym napięciem mięśniowym (zdiagnozowanym w stopniu głebokim) a także z asyemetrią lewostronną. Mimo, że rehabilitację rozpoczęliśmy dość późno (syn miał skończone 11 miesięcy) nasz syn dzisiaj jest szczęśliwym dwulatkiem który chodzi, biega i jeździ na rowerku. Wszystko to możliwe było tylko i wyłącznie dzięki ogromnemu zaangażowaniu Eli, jej podejściu do dzieci, sumienności i pracowitości. Elu dziękuję Ci bardzo z całego serca .....Maksiu też przyłącza się do podziękowań.

Kasia mama Maksia

Blank Image

Pani Ela jest Aniołem. 🙂 Stefan pozwalał Pani Eli na wykonywanie wszelkich ćwiczeń ze spokojem, w rozluźnieniu i z uśmiechem, mimo że zaczynaliśmy w momencie, gdy Stefan był wrażliwy na dotyk i inne bodźce, a praca z innym terapeutą nie była możliwa. Pani Ela towarzyszyła nam w rozwoju Stefana przez kilka miesięcy pracując metodą NDT Bobath i nawiązując bardzo dobry kontakt ze Stefanem i ze mną. 🙂 Skuteczność Jej pracy potwierdzili lekarze specjaliści. Dużą wartością dodaną jest wiedza Pani Eli w zakresie dziecięcych stóp, z czego Pani Ela ma doktorat. Pani Elu, pięknie dziękujemy za pomoc Stefanowi! 🙂 Pozdrawiamy ciepło! 🙂

Małgosia, Mama Stefana

Blank Image

Bardzo Polecamy Panią Doktor ze względu na profesjonalne i rzeczowe podejście oraz skuteczną pomoc. Trafiliśmy do Pani Doktor kilka miesięcy temu z dużym problemem dotyczącym kręczu szyi. Aktualnie nasz synek ma już ponad rok i zero śladu kręczu. Dziękujemy!!!! Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym 2016 roku.

Ksawery z rodzicami

Blank Image

Z całego serca polecam dr Elę Binek, która rehabilitowała moją córkę. Trafiliśmy do niej gdy Julka miała 3 miesiące z obniżonym napięciem mięśniowym oraz asymetrią, później pojawiały się kolejne problemy w rozwoju dziecka z którymi również bez wahania udaliśmy się do zaprzyjaźnionej Cioci Eli :). Opory dotyczące raczkowania, później chodzenia była w stanie pokonać tylko Ciocia Ela :-). Teraz Julka ma 2 lata i świetnie się rozwija, wszelkie problemy mamy już za sobą i to właśnie dzięki Eli! Ela jest wybitnym fachowcem oraz przemiłą osobą, która szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Ma ogromną wiedzę, którą w prosty sposób przekazuje zagubionemu i zatroskanemu o zdrowie dziecka rodzicowi. Zawsze służy dobrą i profesjonalną radą.Podczas ćwiczeń pokazuje jak wykonywać je z dzieckiem w domu, by rehabilitacja przynosiła jeszcze większe efekty i by dziecko prawidłowo się rozwijało. Podchodzi do dziecka bardzo indywidualnie, leczy dzieci uczciwie, nie po to by mnożyć zarobek, ale po to by pomóc. Zajęcia z dr Elą to naprawdę dobra inwestycja w zdrowie i rozwój dziecka. Dziękujemy Ci Elu:)!!

Magda Wciślak

Blank Image

Pani Elżbieta prowadziła rehablitację naszej córki w oparciu o metodę Bobatha. Z sukcesem udało się zakończyć ją po kilku miesiącach ćwiczeń, które odbywały się dwa razy w tygodniu z Panią Elżbietą oraz niemal codziennie w warunakch domowych, wykonywane z jednym z rodziców. Pani Elżbieta miała wspaniały kontakt z córką, wytrwałość dziecka oraz rodziców pozwoliła uniknąć zastosowania metody Vojty, za co jesteśmy wdzięczni. Dziecko w wieku dwóch lat nie ma problemów wymagajacych dalszej diagnostyki i leczenia. Kasia

Kasia i Gabrysia

Blank Image

Szymuś miał asymetrię i wzmożone napięcie mięśniowe. Groziła mu skolioza. Pani Ela (już teraz dla nas po prostu "Ela", bo w trakcie rehabilitacji się zaprzyjaźniliśmy) to wysokiej klasy specjalistka, która potrafi skutecznie prowadzić rehabilitację dziecka, ma podejście do maluchów (i do rodziców, dla których proces rehabilitacji może być początkowo trudny). Rehabilitacja trwała prawie 9 miesięcy, prowadzona była metodami NDT Bobath oraz - przede wszystkim - metodą prof. Vojty. Apeluję do rodziców, aby nie bali się tej ostatniej metody, gdyż - prowadzona odpowiednio, a tak to czyni Ela - daje zdumiewające wyniki. Szymuś dzisiaj ma 17 miesięcy, rehabilitację zakończył 5 miesięcy temu i jest sprawnym, prostym jak strzała (określił tak jego sprawność znany ortopeda, dr Sionek) dzieckiem. Elu, nic nie przyniosło nam takiego szczęścia, jak to, że wyprowadziłaś Szymusia! Dziękujemy!

Anna Szymańska

Blank Image

Oluś w 6 tygodniu życia miał zdiagnozowane wzmożone napięcie mięśniowe oraz asymetrie. Długo szukałam rehabilitanta dla dziecka i trafiłam na p. Ele. Pani Ela jest całkowitą profesjonalistką i w dodatku cudowną osobą. Dzisiaj Oluś ma 9.5 miesiąca raczkuje i rozwija się bardzo dobrze. Polecam Serdecznie p. Ele rehabilitantkę, psychologa osobę ciepłą i z wielkim sercem. Dziękuje p. Elu Mama Olusia

Mama Olusia

Blank Image

Do Eli trafiliśmy z dość dużym napięciem mięśniowym. Zdecydowałam sie na rehabilitację córeczki metodą vojty- wyglada okropnie ale działa cuda. Dzięki profesjonalnemu podejściu Eli oraz jej ogromnej cierpliwości moja córka już po 4 miesiacach była prosta. Ela jest nie tylko super specjalistą, ale również fantastycznym człowiekiem 🙂 gorąco polecam każdej mamie.

Sylwia mama Gabrysi

Blank Image

Do p.Eli trafiliśmy gdy córka miała kilka miesięcy (asymetria). Duża wiedza i wspaniałe podejście do dziecka sprawiły, że córka z zajęć na zajęcia robiła postępy. Ćwiczyłam z nią także w domu, wykorzystując zalecone ćwiczenia. Opory dot. raczkowania także udało się nam zniwelować. Po konsultacji z neurologiem zakończyłyśmy rehabilitację z sukcesem. Polecam.

Emilia L.

Blank Image

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Cioci Eli. Nasza córka mając prawie 20 miesięcy nie chodziła samodzielnie (obniżone napięcie mięśniowe). Już podczas pierwszego spotkania córeczka zrobiła pierwsze kroki. Pomiędzy naszymi spotkaniami wykonywałyśmy zalecone przez Ciocię ćwiczenia. Teraz córka ma 21 miesięcy i sama chodzi, no może nie śmiga, bo jest bardzo ostrożna ;), ale i na to Ela znajduje rady, dając wskazówki jak aktywować Małą i "oswoić Jej strach". Fachowość, profesjonalizm a do tego ogromna empatia i ciepło – to cała Ela. Widać, że zależy Jej na małym pacjencie, jest bardzo zaangażowana w to co robi i robi to z pasją. Jestem przekonana, że te spotkania były moją najlepszą dotychczasową inwestycją – bo inwestycją w dziecko. Ela jest uczciwa i „nie naciąga” na kolejne wizyty, kiedy dziecko już ich nie potrzebuje. Choć proszę mi wierzyć, ciężko się z Ciocią Elą rozstać i ja już zapowiedziałam się na wizyty kontrolne…:) Wszystkim niezdecydowanym polecam z całego serca- nie będą Państwo żałować. A Tobie Elu po stokroć dziękuję - Marzena mama Olgi.

Marzena S

Blank Image

Dr Ela Binek to profesjonalista z ogromną wiedzą, bogatym doświadczaniem zawodowym i cudownym podejściem do maluchów. Poza tym jest po prostu dobrym człowiekiem. Nasza córka urodziła się z małogłowiem. Prognozy dla naszego dziecka nie były optymistyczne. Do Eli trafiliśmy z powodu wzmożonego napięcia mięśniowego. Z. była prowadzona przez Elę do około 17 miesiąca życia. Napięcie zostało wyregulowane. W wieku 9 miesięcy córka zaczęła raczkować, w wieku 14 miesięcy - chodzić. Dzięki dr Eli Z. "terminowo zaliczała" kolejne etapy rozwoju. Dziękujemy serdecznie i oczywiście z całą odpowiedzialnością POLECAMY dr n. med. Elżbietę Binek!!!

Rodzice Z.

Blank Image

Długo sie zastanawiałam co napisać o rehabilitacji naszego synka i nie mam słów by opisać, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z ćwiczeń z dr Elą! Pełen profesjonalizm w połączeniu przemiłą osobowością, które sprawiały, że Franio na sam widok Cioci Eli uśmiechał się od ucha do ucha i z uwielbieniem w oczach dawał Cioci się rehabilitować. Bardzo jesteśmy wdzięczni dr Eli za to, że pomogła Franiowi i świetnie się ruchowo rozwinął przy Jej pomocy oraz za wszelką pomoc i wsparcie, którą my rodzice od niej otrzymaliśmy!

mama Frania

Blank Image

Szymonek jest wcześniakiem i kiedy trafił do Pani Eli miał zbyt duże napięcie mięśniowe. Pani Ela tak go poprowadziła, że w bardzo krótkim czasie doszedł do normy. Ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Teraz możemy cieszyć się wyluzowanym Synkiem ;)))

mama Szymonka

Blank Image

Pani Ela ma wprost cudowny wpływ na rozwój naszego maluszka! Z wizyty na wizytę córcia robi coraz większe postępy, i widać, że udaje jej się wiele rzeczy coraz lepiej dzięki rehabilitacji. Poza tym Pani Ela rozwiewa wszelkie wątpliwości rodzica, bardzo dokładnie tłumaczy oraz odpowiada na wszystkie pytania. Zajęcia z Panią Ela to dla Julci bardzo pożytecznie spędzony czas. Dziękujemy!!!:)

Alicja i Julcia

Blank Image

Ela to prawdziwa profesjonalistka, a zarazem wspaniała i ciepła osoba. Spokojnie porozmawia z każdym rodzicem i odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Prowadziła naszego synka przez długi czas i dała nam wiarę, że będzie dobrze...I tak też jest:)Jeśli szukasz znakomitego rehabilitanta dla swojego Maluszka to właśnie znalazłeś. Pozdrawiamy, I&Ł&M

mama Maksa

Blank Image

Witam, uważam, że Pani Ela jest prawdziwym Magikiem od Maluchów. Z powodu przedłużającego się pobytu poza Warszawą miałam z nią wyłącznie kontakt telefoniczny. Konsultacja i udzielone porady przede wszystkim uspokoiły mnie i zaaktywizowały czołgającą się od 3 miesięcy Kaję do raczkowania w ciągu 3 dni!!! Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

J. Stalewska

Blank Image

Serdecznie dziękujemy Cioci Eli . Jest Pani wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą, cudownym podejściem do dzieci, mimo , iż skończyliśmy już uczęszczać do Pani na zajęcia, mam nadzieje że kontakt utrzyma się na stałe POZDRAWIAMY Jeśli ktoś szuka dobrej rehabilitantki, lepiej trafić nie mógł !

Beata&Oskar

Blank Image

ELU JESTEŚ WSPANIAŁA !!! Rodzicom mającym problemy ze swoimi maluszkami baaaardzo polecam zajęcia z Elą. Rewelacyjne podejście do dzieci, super kontakt z rodzicami. Jeszcze raz bardzo dziekujemy za wszystko.

Karolina, Przemek i Julek

Blank Image

Ela pracuje z naszą córeczką, która na zespół Downa, prawie od urodzenia. Dzięki cierpliwości i profesjonalizmowi Cioci, Julka osiągała kolejne etapy w rozwoju, a niedawno zaczęła samodzielnie chodzić. Swoje pierwsze kroki postawiła właśnie podczas ćwiczeń z Elą, która była zawsze ogromnym wsparciem dla całej naszej rodziny. Bardzo dziękujemy za to, że Ciocia była przy nas w tych trudnych chwilach i pokazywała, jak pracować z niepełnosprawnym dzieckiem i nie poddawać się.

Ola Przybylska

Blank Image

Cioci Eli bardzo dziękujemy. Przede wszystkim za, profesjonalizm, zaangażowanie, wsparcie, cierpliwość, uczciwość, ciepło, optymizm którym skutecznie zaraża, za dostępność w kontaktowaniu się, za elastyczność w ustalaniu terminu spotkania i telefoniczno – mailowe porady. . Podziwiamy ogromną wiedzę, umiejętności i podejście do małego dziecka. Ciocia Ela jest fantastycznym fachowcem, Chociaż nasza rehabilitacyjna przygoda dobiega końca ( ponieważ rehabilitacja za sprawą Cioci Eli przyniosła fantastyczne efekty) z przyjemnością nadal Ciocię Elę będziemy odwiedzać! Bardzo polecamy!!! Staś, Marta i Przemek

Marta O

Blank Image

Serdecznie dziękujemy Eli za rehabilitację naszego synka Gabrysia, za zaangażowanie, troskę, ciepłe słowo i przede wszystkim, za pełen profesjonalizm.

Iza, mama Gabrysia

Blank Image

Dołączam się do wszystkich zachwytów nad pracą i osobowością Eli. Potwierdzam jej profesjonalizm (znajomość obu najpopularniejszych metod rehabilitacji niemowląt), sumienne podejście, skuteczność, zaangażowanie, elastyczność w zgraniu się w zapracowanym i zabieganym życiu rodzica. Dziękuję za postawienie naszej Lenki na nogi w niezmiernie miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Ania, mama Leny i Tomka

Blank Image

Ela to doświadczona profesjonalistka z wyjątkowym podejściem do dzieci. Cierpliwa, sumienna, a przede wszystkim skuteczna, gdyż na koniec liczy się efekt. Polecam każdemu, gdyż poza nami pomogła również naszej kilkumiesięcznej sąsiadce.

Klara & mama

Blank Image

"Ciocia Ela", to godny polecenia specjalista a do tego osoba ciepła z właściwym podejściem do dzieci. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy i widać, że naprawdę bardzo jej zależy na postępach dziecka. Taką opiekę i pomoc szczerze polecam! Jest też bardzo uczciwą osobą, gdy nie było u nas potrzeby dalszej rehabilitacji, mimo , że chcieliśmy nadal ćwiczyć z ciocią, otwarcie powiedziała nam że wszystko u naszej córeczki jest w porządku i nie ma potrzeby dalszego narażania nas na koszty.

Mama Asi

Blank Image

Nasza-moja i Majeczki droga do celu wiodla przez wiele gabinetow wielu rehabilitantow bo Maja jak do dzis mowia wszyscy ma powazne problemy. Dzieki Eli nabralam wiary ze uda sie pomoc Majeczce I razem z Ela walczylysmy o malucha i ze wzruszeniem obserwowalysmy jej postepy.Ela to profesjonalistka i kobitka walczaca i polecam ja wszystkim rodzicom ktorzy chca walczyc o dzieciaki.My mamy wymierne efekty za ktore serdecznie dziekujemy.Kasia I Maja

Kasia M.

Blank Image

Trafiliśmy do Eli z polecenia neurologa. Nasz synek był w wieku 3 miesięcy i miał sporą asymetrię i wzmożone napięcie. A dziś nasz synek... 🙂 Elu... Szczere wyrazy uznania dla Ciebie i Twojej pracy...za angaż, uczciwość, serce i wiedzę, za wszystko co zrobiłaś dla Patrysia i robisz nadal dla dzieciaczków. Bardzo Ci dziękujemy Elu. P.S. Jeśli ktoś szuka dobrej rehabilitantki... to niech jest pewien że lepiej trafić nie mógł. Polecam każdemu.

Aga z Robertem i Patryś

Blank Image

Chodzimy juz kolejny raz i dzieki Pani Eli nasz Mateusz robi ogromne postępy....a w wieku 6 miesięcy nawet nam sie nie umiał przekręcać na boki....w tej chwili już przymierza się do siadania i raczkowania.....Dziekujemy Pani Elu....Znalazłam namiary w internecie, Pani Ela cierpliwie tłumaczy i pokazuje ćwiecznia oraz ćwiczy z naszym Mateuszem.....

mateusz kawałek

Blank Image

Do Eli trafiliśmy przypadkiem, gdy Michał miał 3 miesiące. Już na pierwszych zajęciach okazało się, że jest ona doskonałym fachowcem, ma wspaniałe podejście do dzieci i zestresowanych rodziców ;). Rzeczowo i cierpliwie wyjaśniała nasze wątpliwości. Każde zajęcia byly maksymalnie wykorzystane. Ela podchodzi do pracy z dużym zaangażowaniem i wyczuciem. Tydzień temu zakończyliśmy rehabilitację. Cieszymy się bardzo, że nasz synek nie tylko wyszedł na prostą, ale nawet wyprzedza wielu swoich rówieśników. Ela ma w tym ogromny udział, dziękujemy Jej za to i polecamy wszystkim, których maluchy wymagają profesjonalnej pomocy. Jeszcze raz dziękujemy.

Agnieszka i Piotr

Blank Image

Trafiliśmy do Eli z polecenia pani neurolog, dr Banaszek. Nasza córeczka Hania, wówczas 2-miesięczna, miała zwiększone napięcie i asymetrię. Początkowo byliśmy u innej rehabilitantki, ale po jednej wizycie zgłosiliśmy się do Eli. I to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęliśmy. Hania była rehabilitowana niecałe 5 miesięcy metodą Vojty. Przez ten czas nie tylko unormowało się napięcie mięśniowe, ale też jej ciałko wzmocniło się na tyle, że mając 7 miesięcy zaczęła raczkować, a tydzień później wstawać! W tej chwili ma skończone 8 miesięcy i zaczyna chodzić przy meblach 🙂 Ela włożyła w rehabilitację mnóstwo energii i serca, a Hania na jej widok zawsze promiennie się uśmiechała 🙂

Ola M.

Blank Image

Trafilismy do Eli kiedy nasz synek skończył 7 miesięcy. Jaś miał obniżone napiecie miesniowe i wymagał rehabilitacji. Ela bardzo profesjonalnie zajęla sie naszym synkiem a przy tym okazała się wesołą i ciepłą osobą, ktora ma świetny kontakt z dziećmi. Dzis Jas jest 1, 5 rocznym chlopcem ktory raczkuje chodzi i ma sie swietnie. Elu dziekujemy i pozdrawiamy cieplo! Rodzice Jasia:)

Monika i Rafał

Blank Image

Do Eli trafiliśmy przypadkowo, szukając informacji w internecie, powodem było obniżone napięcie mięśniowe i asymetria naszej siedmiomiesięcznej córki, postanowiliśmy spróbować.Nasza pierwsza wizyta i od razu pozytywne zaskoczenie, Ela przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad i bardzo profesjonalnie zabrała się za rehabilitację Zuzi.Dobra wiedza, doświadczenie, zaangażowanie, świetna komunikacja z małym pacjentem przyniosły zamierzony efekt nasza Zuzia zaczęła po kolei nadrabiać wszystkie opóznienia:siadać, raczkować, wstawać i chodzić. Ela jest dobrym terapeutą, fachowa, angażująca się, ciepła, czuć i widać że kocha dzieci i swoją pracę.Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy.Monika, Rafał i Zuzia.

Rodzice Zuzi

Blank Image

Ela to profesjonalistka z wielkim sercem do dzieci i ich rodziców. Trafiliśmy do niej, gdy Zosia miała 3 m-ce. Wcześniej ćwiczyliśmy w różnych miejscach i muszę przyznać, że z rezerwą podchodziliśmy do kolejnych rehabilitantów. Zosia często płakała i zanosiła się przy płaczem. Bardzo szybko przekonaliśmy się do Eli głównie dlatego, że córeczka przestała płakać. Owszem, zdarzało się, że protestowała, gdy jakieś ćwiczenie było dla niej trudniejsze, ale znacznie rzadziej niż u innych terapeutów. Po 7 m-cach lekarz zadecydował o zakończeniu terapii, ale Ela nie odczepi się od nas 😉 Będziemy ją odwiedzali na wizytach kontrolnych i towarzyskich, bo stała się niemalże członkiem naszej rodziny. Eli życzymy, aby spełniły się jej plany osobiste i zawodowe. Pozdrawiamy- Zosia, Asia i Piotr Cygan

Joanna Cygan

Blank Image

<table border="0" width="100%" cellspacing="6" cellpadding="6"> <tbody> <tr> <td align="LEFT" valign="TOP" width="100%"> <p class="naglwpis">05.04.2012 - 22:42 - Magdalena Majewska</p> <p class="wpis">Pani Ela - nasza ulubiona ciocia od ćwiczeń. Przesympatyczna, ciepła, serdeczna osoba. Profesjonalnie przygotowana do zajęć, zawsze uśmiechnięta, lubiąca swoją pracę i swoich małych pacjentów. Mój synek uwielbia ciocię Elę (my jego rodzice też). Skończyliśmy już ćwiczyć parę miesięcy temu, ale z przyjemnością odwiedzamy ciocię co jakiś czas. Polecamy Elę, warto. Życzymy Ci Elu wszystkiego co najlepsze. Mama Magda, Tata Andrzej i synek Mikołaj Majewscy</p> </td> </tr> </tbody> </table>

Magdalena Majewska

Blank Image

Pani Ela Binek jest wspanielym fachowcem. Ma niezwykle podejscie do pacjentow, ale rowniez do Ich opiekunow. Dziekuje za to, ze jest i ze tak swietnie pomaga naszym dzieciom! Wszystkiego najlepszego Pani Elu!

Elzbieta D.

Blank Image

Z moją Haneczką trafiłam do Eli kiedy mała miała 4 m-ce. Obecnie ma 11 m-cy i właśnie zakończyłyśmy naszą "przygodę" z rehabilitacją. Namiar do Eli dostałam od znajomej. Zaryzykowałam i umówiłam się na wizytę. I nie żałuję!!! Trafiłyśmy wręcz fantastycznie. Ela to bardzo pracowita osoba i bardzo oddana swojej pracy. Widać, że wykonuje ją z pasją. To niesamowita profesjonalistka i rehabilitantka z prawdziwego zdarzenia. Widać, że Ela ma ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać podczas ćwiczeń z dziećmi. Moja córka co jakiś czas "uodparniała się" na kolejne zestawy ćwiczeń, więc Ela co zajęcia wymyślała coś nowego, a Hania wspaniale nadganiała kolejne etapy rozwoju. Ela ma świetne podejście do dzieci, ba.. nawet do rodziców 😉 Co wizyta zamęczałam Ją kolejnymi pytaniami, a Ona życzliwie i spokojnie wszystko mi tłumaczyła. Przekonałam się, że ma wielką wiedzę i w zakresie rehabilitacji ufam Jej bezgranicznie. Trochę nam szkoda, że to już koniec, ale na pewno będziemy pojawiać się u Eli, żeby co jakiś czas skontrolowała Haneczkę. Bardzo dziękujemy - Asia z Hanią z Warszawy

Asia mama Hani

Blank Image

Do Eli trafiłam z 6 tygodniowym synkiem u którego stwierdzono napięcie mięśniowe. Byłam przerażona na samą myśl o rehabilitacji i nauce ćwiczeń, które musiałam wykonywać w domu. Moje przerażenie zniknęło już po pierwszych zajęciach dzięki jej profesjonalnemu podejściu do zajęć. Poświęciła mi tyle czasu na naukę prawidłowej pielęgnacji mojego syna ile tego potrzebowałam. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i widać , że wykonuje zawód ze szczerego serca w 100 % poświęcając swój czas każdemu pacjentowi. Jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą którą również bardzo polubił Adaś i chętnie ćwiczył na zajęciach, traktując je jako zabawę. Ela jest tak cudowną osobą, że aż łza się zakręciła w oku jak skończyliśmy po 8 miesiącach rehabilitację bo nie da się jej nie lubić Z czystym sumieniem mogę polecić Elę jako wspaniałą rehabilitantkę Dziękujemy za pomoc. Kasia, Michał i Adaś 30.01.2012

K. ŚWIĘCKA

Blank Image

Z nszymi bliźniętami trafiliśmy do Eli zupełnie przypadkiem, teraz polecamy Ją wszystkim znajomym, których dzieci muszą być rehabilitowane. Ela to świetna terapeutka, dokładna i bardzo delikatna, a przy okazji ciepła i sympatyczna osoba. Od czasu gdy zaczęliśmy chodzić na ćwiczenia chłopcy zrobili ogromne postępy. Bardzo dziękujemy za pomoc i wszystkim maluchom, a właściwie ich rodzicom gorąco polecamy zajęcia z Elą 🙂

Agnieszka i Dominik

Blank Image

U mojej córeczki w trzecim miesiącu życia stwierdzono asymetrię ułożeniową. Przeraziła mnie wizja rehabilitacji dziecka ponieważ nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia. Na szczęście trafiliśmy na Elę Binek. Po trzech miesiącach ćwiczeń z Elą moja córeczka nadgoniła wszelkie opóźnienia w rozwoju ruchowym. Zajęcia z Elą wspominamy bardzo ciepło - to niezmiernie sympatyczna a jednocześnie fachowa osoba z dobrym podejściem do dzieci. Z całego serca polecam!

Magda z córką Alą

Blank Image

4.12.2011r. Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Eli za zaangażowanie w rehabilitację naszej córki. U Oliwki stwierdzono w 3 miesiącu asymetrie i napięcie mięśniowe. Do grudnia chodziliśmy z naszą córką na rehabilitacje do Pani Eli i dzięki niej mogliśmy zobaczyć jak nasza Oliwka siada, raczkuje, staje i stawia pierwsze kroki. Ela to wspaniała, cudowna i ciepła osoba, która kocha dzieci i swoją pracę.Pozdrawiamy Monika, Paweł i Oliwka.

Monika i Paweł

Blank Image

Jestem mamą 6-cio letniego Jasia, który miał obniżone napięcie mięśniowe, asymetrię i wady postawy.Wielu specjalistów odmówiło nam pomocy i co niektórzy twierdzili że sobie wymyślam, że wyrośnie i tak dalej... Mieliśmy szczęście, bo Jasiem zajeła się pani Ela, niezwykle miła profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dzięki niej problemy Jasia są już przeszłością i jeżdzimy tylko na kontrole, dziecko zostało wyprowadzone na prostą i wada niepowraca. DZIĘKUJEMY

Małgorzata Ginter -Jaś

Blank Image

Jasminka do siódmego miesiąca życia rozwijała się prawidłowo, niestety nastąpił regres. Skierowano nas do OWI. Rehabilitacja tam nie przynosił zdecydowanych postępów. Kiedy Jasminka skończyła roczek jej rehabilitacją w domu zajęła się p. Ela. Różnica w postępach dziecka był druzgocząca. W przeciągu zaledwie kilku tygodniu nadrobiła wszystkie zaległości i dogoniła rówieśników- zaczęłam samodzielnie siadać, raczkować , wstawać, a po 2 miesiącach chodzić. Fachowość, rzetelność, oddanie, wytrwałość, optymizm, poczucie humoru i wielka miłość do dzieci… P. Ela to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Rodzice Jasminki

Blank Image

Pani Ela rehabilitowała moją córkę u której stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe i asymetryczne ułożenie ciała. Dzięki Pani Eli wszystko powróciło do normy a moja córka właśnie zaczyna chodzić. Pani Ela jest wspaniałym i kompetentnym terapeutą, potrafi zrozumiale wytłumaczyć jak ćwiczyć z dzieckiem i jakich rezultatów można się spodziewać. Bardzo się cieszę że trafiłam do tak sympatycznej i profesjonalnej osoby, która swoją pracę wykonuje z prawdziwym powołaniem. Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów.

Ola Sieńko

Blank Image

9.10 2011. Elżbieta mama Karoliny z Siedlec. Moja córka trafiła do Pani Eli z niedowładem połowicznym i znaczną skoliozą. Przez ponad rok P.Ela starała się pomóc mojemu dziecku poprzez profesjonalne, różnorodne ćwiczenia i stanowczość jaka jest konieczna w przypadku mojej córki oraz serdeczny, kochany uśmiech. P.Ela jest osobą która cały czas podnosi swoje kwalifikacje, ma wspaniały kontakt z dziećmi a dzieci za nią przepadają, co jest bardzo ważne w rehabilitacji.Także polecam P.Elę, a ze swojej strony mogę tylko żałować, że musiałyśmy się rozstać.

Elżbieta Bąk

Blank Image

Michałek trafił do Pani Eli kiedy miał pół roku z zaburzeniami wzorca ruchu oraz asymetrią prawostronną. Dziś nasz synek dziarsko maszeruje po parku i według opinii neurologa, po 8 miesiącach rehabilitacji rozwija się prawidłowo. Dziękuję pani Eli za fachową pomoc, okazane serce i oddanie dla małego Michałka. Cieszę się, że synek uczył się raczkować, siadać i chodzić pod okiem tak profesjonalnej osoby, która wciąż poszerza swoje kwalifikacje. Gorąco polecam - pani Ela to rehabilitantka z powołania. Otwarta, ciepła, życzliwa, z poczuciem humoru na każdą okazję, niepoddająca się emocjom i irytacji, nawet w najtrudniejszych momentach. Oszlifowany cudowny diamencik.

Ewa – mama Michałka

Blank Image

Pani Ela pomogła mojej córce w leczeniu napięcia mięśniowego i asymetrii noworodka. Mając doświadczenie z pracą z innymi rehabilitantami (z jakimi ćwiczyła Dominika a wcześniej nasz synek), z czystym sumieniem mogę polecić Panią Elę innym rodzicom. Córka bardzo chętnie współpracowała podczas ćwiczeń, wytrzymywała całe sesje. Ćwiczenia były różnorodne i nie monotonne. Bardzo wiele z nich było dla Dominiczki rodzajem zabawy co tym bardziej było ciekawe dla niej i nie nużące. Te zajęcia szybko przyniosły efekty w postaci prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Zawsze profesjonale i miłe podejście do pacjenta. Można było mieć wrażenie, że jesteśmy dla Pani Eli kimś wyjątkowym podczas zajęć. A po zajęciach nasza mała córeczka lubiła się po prostu do Pani Eli przytulić dziękując w ten sposób za okazane serce i profesjonalizm. Bardzo gorąco polecam i dziękuję.

Jola – mama Dominiki

Blank Image

Mój obecnie 16-miesięczny synek miał obniżone napięcie mięśniowe i w związku z tym, nie rozwijał się ruchowo zgodnie z oczekiwaniem lekarza neurologa. Ela pomaga nam od 6 miesięcy (otrzymaliśmy błyskawiczną pomoc z Jej strony) i w tym czasie mój syn zrobił duże postępy (pod względem rozwoju ruchowego dogania rówieśników). Ela to profesjonalistka, w pełni oddana temu, co robi, z fantastycznym podejściem do dzieci, a do tego sympatyczna i ciepła osoba. Polecam Elę każdemu rodzicowi, szukającemu profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka. Elu - bardzo dziękujemy za pomoc i okazane serce 🙂

Kamila, mama Damiana

Blank Image

Jestem mamą prawie 6-cio letniego Jasia, który miał obniżone napięcie mięśniowe, asymetrię i wady postawy.Wielu rehabilitantów odmówiło mam pomocy. Mieliśmy szczęście, bo Jasiem zajeła się pani Ela, niezwykle miła profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dzięki niej problemy Jasia są już przeszłością i chociaż ćwiczymy jeszcze pod jej okiem (niestety coraz trudniej się z nią spotkać bo ma coraz więcej pacjentów), to dlatego że lubimy a nie że musimy. Wielkie dzięki pani Elu. Każdemu będę Panią poleć.

Ewa Karczewska

Blank Image

Ela rehabilituje naszego synka Jakuba, który z uśmiechem na twarzy idzie na zajęcia, gdyż Ela to osoba bardzo ciepła i wielkiego serca. Jej profesjonalizm i wielkie zaangażowanie przynosi zadowalające efekty. Ela jest osobą godną polecenia znającą się w 100% na swoim fachu. Jest to osoba pracowita, sumienna, kochająca dzieci. Dziękujemy za pomoc, którą cały czas otrzymujemy. Żal, że widzimy się tylko raz w tygodniu. W pełni zasługujesz na same pozytywne opinie.

Rodzice Kuby

Blank Image

Mój synek pracował i pracuje z wieloma rehabilitantami, ale Ela była wyjątkowa. Nie chodzimy już do niej bo... Tomek zaczął chodzić i nie wymaga już tak intensywnej rehabilitacji jak wcześniej. Ale mimo, że od jakiegoś czasu Tomaszek już z nią nie ćwiczy napiszę kilka słów. Ela jest osobą ciepłą, serdeczną, szczerą i uczciwą a do tego bardzo pracowitą. Jako terapeuta jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę i doskonale wykonuje swoją pracę a przy okazji wkłada w nią wiele serca. Elu w pełni zasługujesz na wszystkie te pochwały, które przeczytałam w poprzednich wpisach.

Izabella Lewczuk

Blank Image

Ela rehabilitowała przez pierwsze półrocze 2011r. naszą córkę Alicję ( napięcie mięśniowe). Przez ten czas dała się poznać jako fachowiec i profesjonalista, który wykonuje swój zawód nie z przymusu, ale ze szczerym oddaniem.W pracy w 100% poświęca się swoim małym pacjentom. Jeszcze w styczniu tego roku naszego dziecka nie można było położyć na boku, a dziś - dzięki fantastycznej pracy Eli - raczkuje i według neurologa jest rewelacyjnie rozwinięta jak na swój wiek. Nasza córka (10, 5 m-ca) ogromnie ją polubiła, a ja sama dzięki temu, że Ela to osoba bardzo miła, empatyczna i emanującą naturalnym ciepłem bardzo dobrze czułam się w jej towarzystwie. Z czystym sumieniem mogę polecić Elę jako doskonałą rehabilitantkę, która dokładnie wie jak skutecznie i bez bólu pomagać dzieciom.

Anna Kalinowska-Kniołek

Blank Image

Ela jest osobą, która patrzy na dzieci przede wszystkim sercem. Dlatego one tak chętnie Jej słuchają i dzięki temu następuje ciągła poprawa. Jest dla nich Ciocią, ale i wymagającym nauczycielem. Dziękujemy za pomoc Hubertowi...

Wioletta Kosyl

Blank Image

Panią Elę poznałam prawie trzy lata temu, rehabilitowała mi troje dzieci. Bardzo polecam Panią Elę! nie tylko dlatego, że jest świetnym fachowcem, że dzieci się jej nie boją, że jest cierpliwa, że kocha dzieci, że życie prywatne poświęca pracy i nie tylko dla argumentów, o których piszą inni rodzice (z którymi zgadzam się w 100 %). Ale również dlatego, a może przede wszystkim że to dobry, współczujący człowiek chcący każdemu pomóc. Pozdrawiamy Pani Elu i żałujemy, że Pani wyjechała. Moje dzieci o Pani pamiętają i z uśmiechem Panią wspominają. To jest Pani sukces, bo dzieci uśmiechają na wspomnienie o Pani. Życzymy tylko takich sukcesów!!!!!!

Mama Ola, Emili i Natalki

Blank Image

Ela rehabilituje naszą Julcie od 1, 5 roku. To dzięki niej nasza córcia zaczeła siadać, raczkować i chodzić. Całe zajęcia odbywają się profesjonalnie i w miłej atmosferze, a Ela angażuje się całym sercem we wszystko co robi. Bardzo gorąco polecam wszystkim Rodzcom, którzy chcą dla swoich dzieci profesjonalnej rehabilitacji

Rodzice Julii

Blank Image

W swoim życiu miałam styczność z wieloma rehabilitantami, jednak z Elą zżyłam się najbardziej. Bardzo dokładnie wykonuje ona swoją prace, jest wymagająca w dobrym tego słowa znaczeniu. Ponad to ma świetne podejście do osoby, z którą ćwiczy. Gorąco polecam Elę gdyż jest profesjonalna, a jednocześnie po prostu nie da się jej nie lubić.

Emilia z Siedlec

Blank Image

Jako rodzice Maksymiliana, który dzięki Eli biega i tańczy, gorąco polecamy wszystkim tym, którym zależy na profesjonalnym podejściu do tak trudnego tematu jakim jest rehabilitacja własnego dziecka.Jesteśmy wdzięczni, że spotkaliśmy na swojej drodze tak wspaniałego człowieka jak Ela.DZIĘKUJEMY z całego serca. " Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi."

Rodzice Maksia

Blank Image

Ela jest młodą, świetnie wykształconą osobą. Posiada doświadczenie, sukcesy w postaci "wyprowadzonych" dzieci, jest oddana temu co robi. Rewelacyjna w kontakcie, ciepła. Rodziny których dziećmi się zajęła otrzymują profesjonalną pomoc, czują się zaopiekowane. Polecam jako osoba zajmująca się terapią dzieci i jako mama dziecka któremu Ela pomogła.

koleżanka z pracy Marzena

Blank Image

Pani Ela rehabilituje naszego synka. Poleciłabym Ją każdemu. Jest sympatyczna, zorganizowana a przede wszystkim świetnie zna się na rehabilicajach metodą Vojty. Bardzo pomogła naszemu synkowi. Dzięki Niej Aleksander rozwija się prawidłowo. WSPANIAŁA OSOBA!!!

Marta Wołyniec

Blank Image

Ela rehabilituje naszego syna Mikołaja i musimy przyznać, że robi to z wielkim zaangażowaniem i oddaniem. Śmiało polecili byśmy ją każdemu, bo jest profesjonalistką, ale też bardzo dobrym człowiekiem. Dziękujemy za serce i pomoc jaką otrzymujemy.

Rodzice Mikołaja

Blank Image

Gorąco polecam wszystkim potrzebującym rodzicom. Wspaniała, pełna zaangażowania, profesjonalna postawa wobec dzieci. Magister z wykształcenia, profesor z doświadczenia. Żal, że będziemy się spotykać tak rzadko...

Agnieszka mama Igi

Blank Image

Ela jest osobą godną polecenia. Rehabilitowała Pawła z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem (wychodząc od nas nie raz mocno podrapana). Ela to zarówno wspaniały rehabilitant i wspaniały człowiek. A z miłości to nawet się do Warszawy przeniesie.

Joanna mama Pawła

Blank Image

Jestem tatą ośmioletniego Jasia, którego przez ostatnie dwa lata rehabilitowała pani Ela. Spróbuję krótko, choć powinienem napisać o wiele dłuższą, zasłużoną pochwałę dla E.B. To że ma kwalifikacje do wykonywania zawodu to mało - poznałem dziesiątki rehabilitantów z różnymi wyszukanymi i szumnymi dyplomami. Ważne jest coś innego - autentyczne predyspozycje, niekłamana chęć pomocy dzieciom, zaangażowanie w proces rehabilitacji i wielkie, ogromne DOBRE SERCE. Podziwiam Ją i mam wielki szacunek dla Niej. Bardzo żałuję, że "uciekła" nam z Siedlec do Warszawy. Jasio pewnie mniej 🙂 bo bardzo wymagajaca była ta Ciocia Ela i tak jak ja myśli pewnie wielu rodziców..... . Nie chciałem aby tu wyszła zwykła, tuzinkowa laurka dla Eli, bo ta dziewczyna jest WYJĄTKOWA, NIEPOWTARZALNA ale nie da rady opisać Jej bez wielu, wielu komplementów. Krótka rada dla innych rodziców chorych, wymagajacych pomocy dzieci: WALCIE DO NIEJ JAK W DYM ! Ona pomoże. Umie i chce pomóc. Pozdrawiam. S.Kiersnowski

Sławomir Kiersnowski

Blank Image

Bardzo goraco polecam -doskonaly specjalista, rehabilitowała moje dziecko z okołoporodowym uszkodzeniem splotu ramiennego, doskonały fachowiec - bardzo dokładnie wykonuje swoja prace, znakomite podejscie do dzieci. Jest to osoba z powołania, ktora kocha swoją pracę i robi to dobrze - powiem krótko wiecej takich osób, jest to wzor do naśladowania pod wzgledem fachowości i nie tylko.Profesonalista do każdego podchodzi indywidualnie. Bardzo Szczerze polecam Panią Elę. Ubolewam bardzo ze nie pracuje w Siedlcach.

Elżbieta mama Patrycji

Blank Image

Pani Ela rehabilitowała moją małą córeczkę, która miała asymetrię - jestem pod wrażeniem fachowości wykonywanej pracy i rewelacyjnego kontaktu z dzieckiem, jak również z rodzicem. Polecam!!!i jeszcze raz Pani Elu dziękuję!!!

Małgorzata